Notice (8): Array to string conversion [APP/View/Layouts/default.ctp, line 41]Arraypage">
ثبت نام پنل کاربری
اولین و بزرگترین سامانه آنلاین تامین نیروی انسانی روزمزد
ضمانت برگشت پول در صورت عدم رضایت از کارگر

کارگر روزمزد

کارگر روزمزد به آن دسته از کارگرانی گفته می شود که به صورت روزانه و یا چند ساعت در یک روز به فعالیت می کنند و در پایان روز حق و حقوق خود را دریافت می نمایند. کارگران حمل بار ، خدمتکاران و کارگران نظافتی در زمره کارگر روزمزد قرار می گیرند.

مجموعه روزمزد با نگاهی نوین و مدیریت دقیق روند بکارگیری کارگر روزمزد را ساماندهی کرده است و با در اختیار قرار دادن کارگر روزمزد به مشتریان خود ، جهت انجام نظافت ، حمل بار و سایر فعالیت های مرتبط ، بستر مناسبی جهت خدمت رسانی بهتر در این زمینه را مهیا کرده است. کارگر روزمزد ارسالی برای مشتریان از این مجموعه پس از بررسی های دقیق بکار گماشته شده اند و حساسیت ویژه ای در خصوص عملکرد آنها وجود دارد.مشتریان این مجموعه کارگر روزمزد مورد نیاز خود را در سایت انتخاب می کنند و پس از انجام کار به آنان امتیاز می دهند.از اینرو انتخاب کارگر روزمزد مناسب با سلیقه مشتریان در مجموعه روزمزد بسیار ساده خواهد بود.

بسیاری از هموطنان عزیز جهت بکار گماشتن کارگر روزمزد با مشکلات زیادی مواجه هستند و پس از جستجو ، ممکن است کارگر روزمزد انتخاب شده نتواند به خوبی از پس مسئولیت محول شده بر آید و یا رفتار نامناسبی داشته باشد از این رو انجام صحیح کار در این خصوص وابسته به انتخاب دقیق کارگر می باشد.

مجموعه روزمزد با بهره گیری از مدیریت صحیح ،تیم مجرب و سیستم نوین ارتباطی بهترین خدمات را به مشتریان و هموطنان عزیز ارائه خواهد داد و جهت پیشبرد اهداف و تعالی سازمانی از نظرات و آراء مشتریان بهره خواهد گرفت.