Notice (8): Array to string conversion [APP/View/Layouts/default.ctp, line 41]Arraypage">
ثبت نام پنل کاربری
اولین و بزرگترین سامانه آنلاین تامین نیروی انسانی روزمزد
ضمانت برگشت پول در صورت عدم رضایت از کارگر

خدمت کار آقا

تسهیل کارهای نظافتی ، حمل بار و سایر کارهای منازل همیشه یکی از نگرانی های خانواده ها بوده و هست. برخی مواقع این امور بسیار سخت و طاقت فرسا می شود که از عهده 1 نفر بر نمی آید.

مجموعه روزمزد سعی دارد با در اختیار قراردادن خدمت کار آقا و یا خانم این امور را برای شما تسهیل کند و بهترین راه را برای شما به ارمغان آورده است. خدمت کار آقا انجام اموری که از عهده بانوی خانه بر نمی آید را به سادگی انجام خواهد داد.کافیست با نظارت و محول کردن امور به خدمت کار آقا نظاره گر انجام آن باشید. خدمت کار آقا در مجموعه روزمزد وظیفه خود را بخوبی می داند و با استفاده از قوای جسمانی خود امور محوله را در کمترین زمان ممکن و به شایسته ترین نحو ممکن انجام می دهد.

جهت انتخاب خدمت کار آقا از بین کارگران موجود در سایت روز مزد ، خدمت کار آقا با امتیاز و رنکینگ بالاتر را انتخاب کنید.امتیاز بالاتر نشانگر رضایت بیشتر مشتریان این مجموعه می باشد.

خدمت کار آقا می تواند جهت نظافت منزل ، باربری ، نظافت شرکت و سایر خدمات ارائه شده در این مجموعه استفاده شود.در اموری که نیاز به توانایی جسمانی بیشتری است بهتر است از خدمت کار آقا استفاده شود همچینین بیشتر مشتریان روز مزد ، جهت نظافت شرکت ها و ادارات خدمت کار آقا را ترجیه داده اند.

در مجموعه روز مزد نوع امور محوله به خدمت کار آقا تفاوتی ندارد.تنها هدف روزمزد ارائه خدمات در خور خانواده ها و شرکت های محترم و ساده سازی امور در جهت رضایت مشتریان ارجمند می باشد.